title text
youtube Ceralova facebook Ceralova HOME
      
2013
Neděle 13. ledna 2013, 18:00
Wilnsdorf - Festhalle
JOHANNES BRAHMS - Altová rapsodie
pro alt, mužský sbor a orchestr op. 53
Philharmonie Südwestfalen
Charles Olivieri-Munroe, dirigent
www.philsw.de
Sobota 26. ledna 2013, 16:00
Drážďany - Malý koncertní sál Vysoké hudební školy Carl Maria von Weber
Koncert komorní hudby v rámci cyklu Alumni
Zazní díla Mozarta, Brahmse, Schumanna a Mahlera
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Dietmar Hedrich, klarinet
Gernot Zeller, viola
Annekathrin Klein, klavír
Christian Kluttig, klavír
Sobota 23. března & pondělí 25. března 2013, 19:30
Drážďany – Koncertní sál Vysoké hudební školy Carl Maria von Weber
Neděle 24. března 2013, 19:30
Radebeul u Drážďan - Lutherkirche
ANTONÍN DVOŘÁK
Stabat Mater
Stephanie Krone, soprán
Lucie Ceralová, alt
Min Seok Kim, tenor
Ki-Hyun Park, baritone
Neue Elbland Philharmonie
Hans-Christoph Rademann, dirigent
Pátek 29. března 2013, 18:00
Historische Stadthalle Wuppertal – velký sál
JOSEPH HAYDN
Sedm posledních slov Vykupitelových na kříži
Dorothea Brandt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Christian Sturm, tenor
Timothy Sharp, baritone
Konzertchor der Volksbühne Wuppertal
Thorsten Pech, hud. nastudování
Tõnu Kaljuste, dirigent
www.sinfonieorchester-wuppertal.de
Středa 26. dubna 2013, 17:00
Olomouc - Kaple Božího Těla
Písňový recitál
Zazní díla Brahmse, Almy Mahler, Dvořáka a Martinů
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Christian Kluttig, klavír
Pondělí 20. května 2013, 18:00
Historische Stadthalle Wuppertal – velký sál
FELIX MENDELSSOHN BARTHOLDY
Paulus op. 36
Elena Fink, soprán
Lucie Ceralová, alt
Marcus Ullmann, tenor
Kay Stiefermann, bas
Chor der Konzertgesellschaft Wuppertal e. V.
Sinfonieorchester Wuppertal
Christof Prick, dirigent
www.sinfonieorchester-wuppertal.de
Pondělí 19. srpna 2013, 19:00
Drážďany - Malý koncertní sál Vysoké hudební školy Carl Maria von Weber
Zahajovací koncert Drážďanských mistrovských kurzů 2013
Prof. Arkadi Zenzipér, klavír
Prof. Malte Burba, eufonium
Lucie Ceralová, alt
Holger Miersch, klavír
www.hfmdd.de
Sobota 28. září 2013, 20:00
Altenberger Dom
ANTON BRUCKNER
Mše d-moll
Esther Hilsberg, soprán
Lucie Ceralová, alt
Antonio Rivera, tenor
Jong Min Lim, bas

Bayer-Philharmoniker Leverkusen
Wuppertaler Konzertchor
Bernhard Steiner, dirigent
www.altenberger-dommusik.de
2014
Úterý 6. května 2014 & pátek 9. května 2014, 20:00
Siegen – Apollo Theater
RICHARD WAGNER
Das Rheingold (Zlato Rýna)
Lucie Ceralová, Erda
Martin Hoff, dirigent
Další obsazení bude ještě oznámeno
Philharmonie Südwestfalen
www.philsw.de
www.apollosiegen.de
Čtvrtek 30. října 2014, 19:30
Drážďany - Velký koncertní sál Vysoké hudební školy Carl Maria von Weber
Konzert v rámci 16. ročníku Dnů české a německé kultury
Zazní díla Haydna, Debussyho, Almy Mahler, Janáčka a Dvořáka
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Hana Vlasáková, klavír
www.tschechische-kulturtage.de
Sobota 29. listopadu 2014, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz
VÁNOČNÍ KONCERT PREMIÉRA
„Bei Harfenspiel und Saitenklang“
Zazní díla Felixe Mendelssohna­Bartholdyho, Carla Reineckeho, Giuseppe Verdiho a Hectora Berlioze
Ulrich Kern/Manuel Pujol, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi/Laura Scherwitz, soprán
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Felicitas Ziegler, alt
Jan Novotny, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
Středa 3. prosince 2014, 15:00 & 19:30
Divadlo v Žitavě (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Bei Harfenspiel und Saitenklang“
Zazní díla Felixe Mendelssohna­Bartholdyho, Carla Reineckeho, Giuseppe Verdiho a Hectora Berlioze
Ulrich Kern/Manuel Pujol, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Felicitas Ziegler, alt
Benjamin von Reiche, tenor
Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Pátek 5. prosince 2014, 15:00 & 19:30
Divadlo v Žitavě (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Bei Harfenspiel und Saitenklang“
Zazní díla Felixe Mendelssohna­Bartholdyho, Carla Reineckeho, Giuseppe Verdiho a Hectora Berlioze
Ulrich Kern/Manuel Pujol, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Laura Scherwitz, soprán
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Felicitas Ziegler, alt
Benjamin von Reiche, tenor
Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Pátek 12. prosince 2014, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz
VÁNOČNÍ KONCERT
„Bei Harfenspiel und Saitenklang“
Zazní díla Felixe Mendelssohna­Bartholdyho, Carla Reineckeho, Giuseppe Verdiho a Hectora Berlioze
Ulrich Kern/Manuel Pujol, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Laura Scherwitz, soprán
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Felicitas Ziegler, alt
Jan Novotny, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
Pondělí 22. prosince 2014, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz
VÁNOČNÍ KONCERT
„Bei Harfenspiel und Saitenklang“
Zazní díla Felixe Mendelssohna­Bartholdyho, Carla Reineckeho, Giuseppe Verdiho a Hectora Berlioze
Ulrich Kern/Manuel Pujol, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Felicitas Ziegler, alt
Jan Novotny, tenor
Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Úterý 23. prosince 2014, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz
VÁNOČNÍ KONCERT
„Bei Harfenspiel und Saitenklang“
Zazní díla Felixe Mendelssohna­Bartholdyho, Carla Reineckeho, Giuseppe Verdiho a Hectora Berlioze
Ulrich Kern/Manuel Pujol, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, mezzosoprán
Felicitas Ziegler, alt
Gerald Hupach/Jan Novotny, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
2015
Pátek 13. března 2015, 17:00 – Premiéra
Neděle 15. března 2015, 16:00
Pátek 20. března 2015, 17:00
Wuppertal - Opera
RICHARD WAGNER
Parsifal
Thomas Gazheli, Amfortas
Greg Ryerson, Titurel
Thorsten Grümbel, Gurnemanz
Tilmann Unger, Parsifal
Andreas Daum, Klingsor
Kathrin Göring, Kundry
Lucie Ceralová, Blumenmädchen a Hlas zhůry
Toshiyuki Kamioka, dirigent
Thilo Reinhardt, inscenace
Chor der Wuppertaler Bühnen
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler-buehnen.de
Pátek 3. dubna 2015, 18:00
Historische Stadthalle Wuppertal – Velký sál
J. S. BACH
Janovy pašije
Susanna Martin, soprán
Lucie Ceralová, alt
Marcus Ullman, tenor
Rolf A. Scheider, bariton
Konzertchor der Volksbühne Wuppertal
Thorsten Pech, hud. nastudování
Jos van Veldhoven, dirigent
Sinfonieorchester Wuppertal
www.sinfonieorchester-wuppertal.de
Sobota 4. dubna 2015, 17:00
Pondělí 6. dubna 2015, 17:00
Wuppertal - Opera
RICHARD WAGNER
Parsifal
Thomas Gazheli, Amfortas
Greg Ryerson, Titurel
Thorsten Grümbel, Gurnemanz
Tilmann Unger, Parsifal
Andreas Daum, Klingsor
Kathrin Göring, Kundry
Lucie Ceralová, Blumenmädchen a Hlas zhůry
Toshiyuki Kamioka, dirigent
Thilo Reinhardt, inscenace
Chor der Wuppertaler Bühnen
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler-buehnen.de
Pátek 17. dubna 2015, 19:30 Premiéra
Wuppertal - Opera
RICHARD STRAUSS
Salome
Michael Hendrik, Herodes
Dubravka Mušovic, Herodias
Cristina Baggio, Salome
Thomas Gazheli, Jochanaan
Emilio Pons, Narraboth
Lucie Ceralová, Páže
Toshiyuki Kamioka, dirigent
Michiel Dijkema, inscenace
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler-buehnen.de
Sobota 18. dubna 2015, 17:00
Wuppertal - Opera
RICHARD WAGNER
Parsifal
Thomas Gazheli, Amfortas
Greg Ryerson, Titurel
Thorsten Grümbel, Gurnemanz
Tilmann Unger, Parsifal
Andreas Daum, Klingsor
Kathrin Göring, Kundry
Lucie Ceralová, Blumenmädchen a Hlas zhůry
Toshiyuki Kamioka, dirigent
Thilo Reinhardt, inscenace
Chor der Wuppertaler Bühnen
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler-buehnen.de
Neděle 19. dubna 2015, 16:00
Neděle 26. dubna 2015, 18:00
Wuppertal - Opera
RICHARD STRAUSS
Salome
Michael Hendrik, Herodes
Dubravka Mušovic, Herodias
Cristina Baggio, Salome
Thomas Gazheli, Jochanaan
Emilio Pons, Narraboth
Lucie Ceralová, Páže
Toshiyuki Kamioka, dirigent
Michiel Dijkema, inscenace
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler-buehnen.de
Pátek 8. května 2015, 19:30
Neděle 17. května 2015, 18:00
Wuppertal - Opera
RICHARD STRAUSS
Salome
Michael Hendrik, Herodes
Dubravka Mušovic, Herodias
Cristina Baggio, Salome
Thomas Gazheli, Jochanaan
Emilio Pons, Narraboth
Lucie Ceralová, Páže
Toshiyuki Kamioka, dirigent
Michiel Dijkema, inscenace
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler-buehnen.de
Pátek 22. května 2015, 19:30
Sobota 23. května 2015, 19:30
Neděle 24. května 2015, 18:00
Pondělí 25. května 2015, 18:00
Wuppertal - Opera
J. S. BACH
Janovy pašije – scénické provedení
Emilio Pons, Evangelista/tenorové árie
Peter Paul, Ježíš/bas
Falko Hönisch, Pilát/bas
Jan Szurgot, Petr
Laura Demjan, soprán
Lucie Ceralová, alt
Jörg Halubek, dirigent
Philipp Harnoncourt, inscenace a světelné efekty
Sinfonieorchester Wuppertal
www.sinfonieorchester-wuppertal.de
Sobota 30. května 2015, 19:30
Wuppertal - Opera
RICHARD STRAUSS
Salome
Michael Hendrik, Herodes
Dubravka Mušovic, Herodias
Cristina Baggio, Salome
Thomas Gazheli, Jochanaan
Emilio Pons, Narraboth
Lucie Ceralová, Páže
Toshiyuki Kamioka, dirigent
Michiel Dijkema, inscenace
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler-buehnen.de
Sobota, 11. července 2015, 19:30 Premiéra
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
www.staatstheater-cottbus.de
Neděle 4. října 2015, 16:00
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
Evan Christ, dirigent
Martin Schüler, inscenace
www.staatstheater-cottbus.de
Pátek 23. října 2015, 19:00
Filharmonie v Gorzówě (Polsko)
WOLFGANG AMADEUS MOZART
Requiem
Marta Brzezińska, soprán
Lucie Ceralová, alt
Adam Smith, tenor
Patryk Rymanowski, bas
Monika Wolińska, dirigent

Komorní sbor Poznaň
Gorzówská Filharmonie
www.filhamoniagorzowska.pl
Neděle 8. listopadu 2015, 19:30
Drážďany – KulturForum des riesa efau
Cikánský boxer – autorské čtení & diskuse s autorkou
Rike Reinigerovou a Lucií Ceralovou
Aleš Vítek, hudební spolupráce
www.riesa-efau.de
Pondělí 9. listopadu 2015, 20:00
Ústí nad Labem – Café Max
Cikánský boxer – autorské čtení & diskuse s autorkou
Rike Reinigerovou a Lucií Ceralovou
Úterý 10. listopadu 2015, 17:00
Liberec – Krajská vědecká knihovna
Cikánský boxer – autorské čtení & diskuse s autorkou Rike Reinigerovou a Lucií Ceralovou
Neděle 15. listopadu 2015, 19:00
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
Evan Christ, dirigent
Martin Schüler, inscenace
www.staatstheater-cottbus.de
Sobota 28. listopadu 2015, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT PREMIÉRA
„Über die Meere noch weit“
Zazní díla Felixe Mendelssohna-Bartholdyho, Gabriela Faurého, Edwarda Elgara a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, alt
Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
Úterý 1. prosince 2015, 19:30
Středa 2. prosince 2015, 19:30
Čtvrtek 3. prosince 2015, 15:00 & 19:30
Pátek 4. prosince 2015, 15:00 & 19:30
Divadlo v Žitavě (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Über die Meere noch weit“
Zazní díla Felixe Mendelssohna-Bartholdyho, Gabriela Faurého, Edwarda Elgara a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, alt
Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
Pondělí 14. prosince 2015, 17:00
Olomouc – Český rozhlas
OLOMOUCKÉ HOVORY (nejen) O NĚMČINĚ
Cyklus diskusí s významnými osobnostmi českého (a slovenského) veřejného života, kterým znalost němčiny nějak pomohla v jejich kariéře a ovlivnila jejich život. Pořádá Rakouské centrum Univerzity Palackého ve spolupráci s Rakouským velvyslanectvím v Praze
Prof. PhDr. Ingeborg Fiala-Fürst, Dr., moderace
Lucie Ceralová, host
Zdeněk Klauda, hudební spolupráce
www.rozhlas.cz
Středa 16. prosince 2015, 19:30
Divadlo Kamenz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Über die Meere noch weit“
Zazní díla Felixe Mendelssohna-Bartholdyho, Gabriela Faurého, Edwarda Elgara a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, alt
Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
Sobota 19. prosince 2015, 19:30
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
Evan Christ, dirigent
Martin Schüler, inscenace
www.staatstheater-cottbus.de
Neděle 20. prosince 2015, 15:00 & 19:30
Divadlo Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Über die Meere noch weit“
Zazní díla Felixe Mendelssohna-Bartholdyho, Gabriela Faurého, Edwarda Elgara a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, alt
Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
Středa 23. prosince 2015, 15:00 & 19:30
Divadlo Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Über die Meere noch weit“
Zazní díla Felixe Mendelssohna-Bartholdyho, Gabriela Faurého, Edwarda Elgara a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Cristina Piccardi, soprán
Lucie Ceralová, alt
Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park, bariton
www.g-h-t.de
2016
Sobota 23. ledna 2016, 19:30
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
Evan Christ, dirigent
Martin Schüler, inscenace
www.staatstheater-cottbus.de
Pondělí 7. března 2016, 19:00 Premiéra
Brno -­ Buranteatr
RIKE REINIGER
Cikánký boxer
První uvedení vzpomínkového monodramatu v překladu Lucie Ceralové s následnou panelovou diskuzí s autorkou hry, překladatelkou a historikem Muzea romské kutury, panem Michalem Schusterem.
Filip Teller, Ruki
Gabriela Krečmerová, režie
Lucie Ceralová, překlad
www.buranteatr.cz
Pátek 10. června 2016, 19:30
Neděle 12. června 2016, 18:00
Pátek 17. června 2016, 19:30
Wuppertal – Opera
J. S. BACH
Janovy pašije – scénické provedení
Andreas Post, Evangelista/tenorové árie
Peter Paul, Ježíš/bas
Jan Szurgot, Petr
Laura Demjan, soprán
Lucie Ceralová, alt
Jörg Halubek, dirigent
Philipp Harnoncourt, inscenace a světelné efekty
Sinfonieorchester Wuppertal
www.wuppertaler­buehnen.de
Sobota 10. září 2016, 14:00
Olomouc -­ Moravská filharmonie REDUTA
Slavnostní koncert u příležitosti 70. výročí obnovení Univerzity Palackého

Zazní díla Janáčka, Martinů, Dvořáka und Bizeta
Lucie Ceralová, alt
Hana Vlasáková, klavír
www.absolventi.upol.cz
Sobota 18. září 2016, 11:00
Opera Halle (Německo)
Den otevřených dveří opery v Halle -

zazní mj. ukázky z opery R. Wagnera Bludný Holanďan
Vladislav Soloyagin, Daland
Anke Berndt, Senta
Ralph Ertel, Erik
Lucie Ceralová, Mary
Robert Sellier, Lodivod
Heiko Trinsinger, Holanďan
Christopher Sprenger, hudební nastudování
Florian Lutz, režie
Staatskapelle Halle
Lucie Ceralová, alt
Hana Vlasáková, klavír
Staatskapelle Halle
www.buehnen­-halle.de
Pátek 23. září 2016, 19:30 Premiéra
Středa 28. září 2016, 19:30
Pátek 30. září 2016, 19:30
Opera Halle (Německo)
RICHARD WAGNER
Bludný Holanďan
Lucie Ceralová debutuje v roli Mary
Josep Cabellé-­Domenech, hudební nastudování
Florian Lutz, režie
Staatskapelle Halle
www.buehnen­-halle.de
Sobota 8. října 2016, 19:30
Neděle 30. října 2016, 15:00
Opera Halle (Německo)
RICHARD WAGNER
Bludný Holanďan
Lucie Ceralová debutuje v roli Mary
Josep Cabellé-­Domenech, hudební nastudování
Florian Lutz, režie
Staatskapelle Halle
www.buehnen­-halle.de
Úterý 11. října 2016, 18:00
Lipsko - Alte Handelsbörse (Německo)
Přednáška pořádaná pod záštitou Centra pro dějiny a kulturu střední a východní Evropy (GWZO) při Univerzitě v Lipsku
Magdaléna Vašáryová hovoří na téma
„Dějiny a kultura Slovenska ve staré a nové Evropě“
Zazní slovenké lidové písně v úpravě Mikuláše Schneidera-Trnavského
Lucie Ceralová, alt
Katarína Mills-Ženatá, klavír
www.slowakei-leipzig.de
Pátek 4. listopadu 2016, 19:30
Neděle 6. listopadu 2016, 15:00
Opera Halle (Německo)
RICHARD WAGNER
Bludný Holanďan
Lucie Ceralová debutuje v roli Mary
Josep Cabellé-­Domenech, hudební nastudování
Florian Lutz, režie
Staatskapelle Halle
www.buehnen­-halle.de
Sobota 26. listopadu 2016, 15:00 & 19:30 - PREMIÉRA
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Brenne auf, mein Licht“
Zazní díla Zdeňka Fibicha, Arthura Footeho,
Edvarda Griega a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Mirjam Miesterfeldt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-­h-­t.de
Pátek 2. prosince 2016, 19:30
Sobota 3. prosince 2016, 15:00 & 19:30
Neděle 4. prosince 2016, 15:00 & 19:30
Divadlo v Žitavě (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Brenne auf, mein Licht“
Zazní díla Zdeňka Fibicha, Arthura Footeho,
Edvarda Griega a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Mirjam Miesterfeldt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-­h-­t.de
Středa 14. prosince 2016, 15:30 & 19:00
Weisswasser (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Brenne auf, mein Licht“
Zazní díla Zdeňka Fibicha, Arthura Footeho,
Edvarda Griega a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování

Stefan Bley, moderace
Mirjam Miesterfeldt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-­h-­t.de
Čtvrtek 15. prosince 2016, 19:30
Divadlo Kamenz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Brenne auf, mein Licht“
Zazní díla Zdeňka Fibicha, Arthura Footeho,
Edvarda Griega a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Mirjam Miesterfeldt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-­h-­t.de
Sobota 17. prosince 2016, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Brenne auf, mein Licht“
Zazní díla Zdeňka Fibicha, Arthura Footeho,
Edvarda Griega a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Mirjam Miesterfeldt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-­h-­t.de
Úterý 20. prosince 2016, 19:30
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Brenne auf, mein Licht“
Zazní díla Zdeňka Fibicha, Arthura Footeho,
Edvarda Griega a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Mirjam Miesterfeldt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-­h-­t.de
Pátek 23. prosince 2016, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Brenne auf, mein Licht“
Zazní díla Zdeňka Fibicha, Arthura Footeho,
Edvarda Griega a dalších
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Mirjam Miesterfeldt, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans­Peter Struppe, bariton
www.g-­h-­t.de
2017
Sobota 4. února 2017, 19:30
Státní divadlo Meiningen (Německo)
JACQUES OFFENBACH
Hoffmannovy povídky
Lucie Ceralová v roli Matky Antonie
Chin-Chao Lin, hudební nastudování
Christian Poewe, režie
Meininger Hofkapelle
Sobota 25. února 2017, 19:00
Úterý 28. února 2017, 19:00
Semperova opera Drážďany
LEOŠ JANÁČEK
Příhody lišky Bystroušky
Bystrouška Vanessa Goikoetxea
Lišák Jelena Kordić
Revírník Jukka Rasilainen
Rechtor/Komár Jürgen Müller
Farář/Jezevec Michael Tews
Lapák Anjela Liebold
Revírníková/Sova/Paní Pásková Lucie Ceralová
Chocholka Roxana Incontrera
Datel Elisabeth Wilke
Harašta Matthias Henneberg
Kohout/Sojka Birgit Fandray
Pásek Gerald Hupach

Hudební nastudování Tomáš Netopil
Režie Frank Hilbrich
Sächsischer Staatsopernchor Dresden
Sächsische Staatskapelle Dresden
www.semperoper.de
Pátek 10. března 2017, 19:30
Neděle 12. března 2017, 15:00
Opera Halle (Německo)
RICHARD WAGNER
Bludný Holanďan
Lucie Ceralová debutuje v roli Mary
Josep Cabellé­-Domenech, hudební nastudování
Florian Lutz, režie
Staatskapelle Halle
www.buehnen­-halle.de
Sobota 11.března 2017, 19:00
Semperova opera Drážďany
LEOŠ JANÁČEK
Příhody lišky Bystroušky
Bystrouška Vanessa Goikoetxea
Lišák Jelena Kordić
Revírník Jukka Rasilainen
Rechtor/Komár Jürgen Müller
Farář/Jezevec Michael Tews
Lapák Anjela Liebold
Revírníková/Sova/Paní Pásková Lucie Ceralová
Chocholka Roxana Incontrera
Datel Elisabeth Wilke
Harašta Matthias Henneberg
Kohout/Sojka Birgit Fandray
Pásek Gerald Hupach

Hudební nastudování Tomáš Netopil
Režie Frank Hilbrich
Sächsischer Staatsopernchor Dresden
Sächsische Staatskapelle Dresden
www.semperoper.de
Pondělí 17. dubna 2017, 16:00
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
Evan Christ, hudební nastudování
Martin Schüler, režie
www.staatstheater-cottbus.de
Středa 3. května 2017, 19:30
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
Evan Christ, hudební nastudování
Martin Schüler, režie
www.staatstheater-cottbus.de
Sobota 3. června 2017, 19:30
Státní divadlo Cottbus (Německo)
RICHARD STRAUSS
Elektra
Lucie Ceralová v roli 1. Magd
Evan Christ, hudební nastudování
Martin Schüler, režie
www.staatstheater-cottbus.de
Neděle 16. června 2017, 19:30
Opera Halle (Německo)
RICHARD WAGNER
Bludný Holanďan
Vladislav Soloyagin, Daland
Dorothea Herbert/Anke Berndt, Senta
Ralph Ertel, Erik
Lucie Ceralová, Mary
Robert Sellier, Lodivod
Heiko Trinsinger/Gerd Vogel, Holanďan
Josep Cabellé-Domenech, hudební nastudování
Staatskapelle Halle
www.buehnen­-halle.de
Neděle 21. června 2017, 19:30
Opera Halle (Německo)
RICHARD WAGNER
Bludný Holanďan
Vladislav Soloyagin, Daland
Dorothea Herbert/Anke Berndt, Senta
Ralph Ertel, Erik
Lucie Ceralová, Mary
Robert Sellier, Lodivod
Heiko Trinsinger/Gerd Vogel, Holanďan
Josep Cabellé-Domenech, hudební nastudování
Staatskapelle Halle
www.buehnen­-halle.de
Sobota 24. června 2017, 19:00 - PREMIÉRA
Pátek 30. června 2017, 19:00
Semperova opera Drážďany
MIECZYSŁAW WEINBERG
Die Passagierin (Pasažerka)
Lisa Christina Bock
Walther Tomislav Mužek
Marta N.N.
Katja Emily Dorn
Krystina Ewa Zeuner
Vlasta Lucie Ceralová
Hannah Jelena Kordić
Bronka Rebecca Raffell
Stařena Sabine Brohn
První SS­Mann Matthias Henneberg
Druhý SS­Mann Michael Eder
Třetí SS­Mann Tom Martinsen
Hlavní dozorkyně Angela Liebold
Stevard Timothy Oliver
Hudební nastudování Christoph Gedschold
Režie Anselm Weber
Sächsischer Staatsopernchor Dresden
Sächsische Staatskapelle Dresden
www.semperoper.de
Středa 5. července 2017, 19:00
Neděle 9. července 2017, 15:00
Semperova opera Drážďany
MIECZYSŁAW WEINBERG
Die Passagierin (Pasažerka)
Lisa Christina Bock
Walther Tomislav Mužek
Marta N.N.
Katja Emily Dorn
Krystina Ewa Zeuner
Vlasta Lucie Ceralová
Hannah Jelena Kordić
Bronka Rebecca Raffell
Stařena Sabine Brohn
První SS­Mann Matthias Henneberg
Druhý SS­Mann Michael Eder
Třetí SS­Mann Tom Martinsen
Hlavní dozorkyně Angela Liebold
Stevard Timothy Oliver
Hudební nastudování Christoph Gedschold
Režie Anselm Weber
Sächsischer Staatsopernchor Dresden
Sächsische Staatskapelle Dresden
www.semperoper.de
Neděle 29. října 2017, 16:00
Kostel Maria am Wasser, Drážďany
Slavnostní koncert k výročí reformace
JOSEPH HAYDN
Tereziánská mše B dur

Lisa Dietrich, soprán
Lucie Ceralová, alt
Samir Bouadjadja, tenor
Felix Rohleder, bas
Johannes Korndörfer, varhany

Hudební nastudování Karsten Sprenger
Komorní sbor ''ad libitum''
Komorní orchestr Heidenau
www.ad-libitum-dresden.de
www.maria-am-wasser.de
Úterý 31. října 2017, 16:00
Luteránský kostel/Lutherkirche, Crimmitschau (Německo)
Slavnostní koncert k výročí reformace
JOSEPH HAYDN
Tereziánská mše B dur

Lisa Dietrich, soprán
Lucie Ceralová, alt
Samir Bouadjadja, tenor
Felix Rohleder, bas
Johannes Korndörfer, varhany

Hudební nastudování Karsten Sprenger
Komorní sbor ''ad libitum''
Komorní orchestr Heidenau
www.ad-libitum-dresden.de
www.kirchenmusikwestsachsen.de
Sobota 11. listopadu 2017, 19:30
Kostel sv. Josefa, Solingen (Německo)
ANTON BRUCKNER
Mše č. 3 f-moll (Velká)
Antonia Bourvé, soprán
Lucie Ceralová, alt
Pascal Pittie, tenor
Daniel Dropulja, bas

Hudební nastudování Stefanie Schlüter
Chor der Bergischen Symphoniker
Bergische Symphoniker
www.theater-solingen.de
www.bergischesymphoniker.de
Středa 15. listopadu 2017, 19:30
Luteránský kostel/Lutherkirche, Remscheid (Německo)
ANTON BRUCKNER
Mše č. 3 f-moll (Velká)
Antonia Bourvé, soprán
Lucie Ceralová, alt
Pascal Pittie, tenor
Daniel Dropulja, bas

Hudební nastudování Stefanie Schlüter
Chor der Bergischen Symphoniker
Bergische Symphoniker
www.theater-solingen.de
www.bergischesymphoniker.de
Středa 6. prosince 2017, 19:30
Čtvrtek 7. prosince 2017, 19:30
Pátek 8. prosince 2017, 19:30
Sobota 9. prosince 2017, 15:00 & 19:30
Divadlo v Žitavě (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Blüh und leuchte, goldner Baum“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Úterý 12. prosince 2017, 19:30
Divadlo Kamenz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Blüh und leuchte, goldner Baum“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Středa 13. prosince 2017, 15:30 & 19:00
Weisswasser (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Blüh und leuchte, goldner Baum“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Sobota 16. prosince 2017, 19:30
Úterý 19. prosince 2017, 19:30
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Blüh und leuchte, goldner Baum“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Čtvrtek 21. prosince, 2017, 15:00 & 19:30
Pátek 22. prosince 2017, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„Blüh und leuchte, goldner Baum“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
2018
Pondělí 18. června 2018, 19:00
Praha – Kostel sv. Šimona a Judy
ANTONÍN DVOŘÁK
Stabat Mater
Kateřina Kalvachová, soprán
Lucie Ceralová, alt
Aleš Briscein, tenor
Jiří Sulženko, bas
Věra Hrdinková, hudební nastudování
Komorní ženský sbor Carmina Bohemica
Pražský filharmonický sbor www.carminabohemica.cz
Sobota 23. září 2018, 19:00
Olomouc – Katedrála sv. Václava

Zahajovací koncert 25. ročníku Podzimního festivalu duchovní hudby
KARL JENKINS
Stabat Mater
Iva Bittová, etnický zpěv
Lucie Ceralová, alt
Ars Brunensis, sbor
Dan Kalousek, sbormistr
Stanislav Vavřínek, dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín
www.podzimni-festival.cz
 
Sobota 27. října 2018, 19:30
Drážďany - Coselpalais
PÍSŇOVÝ RECITÁL
Zazní díla J. Brahmse, R. Strausse, A. Dvořáka
a L. Janáčka
Lucie Ceralová, alt
Hana Vlasáková, klavír
www.classixstageproductions.com
Neděle 28. října 2018, 14:00
Drážďany – Altkaditz, náměstí
Slavnostní vysazení lípy republiky ke 100. výročí vzniku Československé republiky za přítomnosti generálního konzula České republiky v Drážďanech
Lucie Ceralová, alt
Spolek Schola ludus, organizátor
 
Neděle 25. listopadu 2018, 18:00
Wuppertal (Německo) – Historische Stadthalle
ARVO PÄRT
Cantus in Memory of Banjamin Britten (1977)
W. A. MOZART
Sinfonie č. 25 g moll

ARVO PÄRT
Fratres (Úprava pro orchestr)
W. A. MOZART
Mše ''Credo'' C dur (KV 257)
Antonia Bourvé, soprán
Lucie Ceralová, alt
Peter Aisher, tenor
Sebastian Campione, bas
Risto Joost, dirigent
Sinfonieorchester Wuppertal
Konzertchor der Volksbühne Wuppertal
www.stadthalle.de
Pátek 2. listopadu 2018, 17:00
Děčín - Loď Cargo Gallery, Smetanovo nábřeží
ZLOMENÁ SLOVA
autorské čtení & diskuse s autorkou
Rike Reinigerovou a Lucií Ceralovou
www.tdkt.cz
 
Neděle 2. prosince 2018, 15:00 & 19:00
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„O du gnadenreiche Zeit“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Sobota 8. prosince 2018, 15:00
Divadlo Kamenz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„O du gnadenreiche Zeit“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Sobota 15. prosince 2018, 15:00 & 19:30
Neděle 16. prosince 2018, 15:00 & 19:30
Divadlo v Žitavě (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„O du gnadenreiche Zeit“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
Čtvrtek 20. prosince 2018, 15:00 & 19:30
Divadlo v Görlitz (Německo)
VÁNOČNÍ KONCERT
„O du gnadenreiche Zeit“
Ulrich Kern/Albert Seidl, hudební nastudování
Stefan Bley, moderace
Anna Gössi/Jenifer Lary, soprán
Lucie Ceralová, alt
Michael Berner/Gerald Hupach/Thembi Nkosi, tenor
Ji Su Park/Hans-Peter Struppe, bariton
www.g-h-t.de
2019
 
 
 
 
Sobota 27. dubna 2019, 19:30 - Premiéra
Landshut (Německo) - Městské divadlo
RICHARD WAGNER
Das Rheingold (Zlato Rýna)
Lucie Ceralová debutuje v roli Erdy
Stefan Tilch, režie
Basil H. E. Coleman, hudební nastudování
www.landestheater-niederbayern.de
Úterý 30. dubna 2019, 19:30 - Premiéra
Straubing (Německo) – Theater am Hagen
RICHARD WAGNER
Das Rheingold (Zlato Rýna)
Lucie Ceralová debutuje v roli Erdy
Stefan Tilch, režie
Basil H. E. Coleman, hudební nastudování
www.landestheater-niederbayern.de
 
Neděle 5. května 2019, 16:00
Landshut (Německo) – Městské divadlo
RICHARD WAGNER
Das Rheingold (Zlato Rýna)
Lucie Ceralová debutuje v roli Erdy
Stefan Tilch, režie
Basil H. E. Coleman, hudební nastudování
www.landestheater-niederbayern.de
Čtvrtek 16. května 2019, 19:30 - Premiéra
Sobota 18. května 2019, 19:30
Passau (Německo) – Hala Tří zemí (Dreiländerhalle)
RICHARD WAGNER
Das Rheingold (Zlato Rýna)
Lucie Ceralová debutuje v roli Erdy
Stefan Tilch, režie
Basil H. E. Coleman, hudební nastudování
www.landestheater-niederbayern.de
Čtvrtek 23. května 2019, 19:30
Sobota 25. května 2019, 19:30
Čtvrtek 30. května 1019, 16:00
Landshut (Německo) - Městské divadlo
RICHARD WAGNER
Das Rheingold (Zlato Rýna)
Lucie Ceralová debutuje v roli Erdy
Stefan Tilch, režie
Basil H. E. Coleman, hudební nastudování
www.landestheater-niederbayern.de